O mnie

Mariola Kalińska

Projektantka hand made

Moja przygoda z rekodziełem zaczęła się w dzieciństwie. Mama i babcia ciągle coś szyły i dziergały.  Dorastając pod ich skrzydłami pokochałam rzeczy piękne i niepowtarzalne. 14 lat temu moja pasja tworzenia przerodziła się w pracę. Chciałam dzielić się tym co robię. Sprawić, by kobiety czuły się w moich projektach wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Ktoś kiedyś powiedział: „rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia„. Mogę śmiało powiedzieć że nie pracuję realizując swoje życiowe pasje. Wchodząc do Pracowni zagłębiam się w mój bajkowy kolorowy świat. Efektem tego są artystyczne ręcznie szyte skórzane torby, wyjątkowe szale, autorskie ubrania i biżuteria. Każda praca jest niepowtarzalna, w każdej jest cząstka mnie samej.

Dlaczego warto mieć w swojej szafie unikatowe projekty od Marioli Kalińskkiej?
Odpowiedz leży w pytaniu – bo są unikatowe i niebanalne. Wykonane z dbałością o każdy szczegół. Prawdopodobieństwo spotkania identycznej torby, szala lub ubranie jest równa zeru. Wszystkie prace to pojedyńcze egzemplarze. Tylko osoba o wyjątkowym smaku i zmyśle artystycznym doceni ich piękno i oryginalność.

Już wiesz, dlaczego warto w swojej szale mieć projekty Marioli Kalińskiej?

Projektowanie to moja pasja

Mariola Kalińska
Magiczny Kuferek Mariola Kalińska

Masz pytanie?

Zapraszam do kontaktu przez e-mail lub telefonicznie.